Nanowebináre

Pokiaľ ovládate anglický jazyk, odporúčame Vám nanowebináre americkej edukačnej siete NACK (nano4me.org).  Účasť na webinároch je bezplatná, trvajú cca. 60-90 min. a sú to vždy stretnutia s odborníkom priamo z niektorej špeciálnej oblasti nanovedy a nanotechnológií - obzvlášť, pokiaľ sa chcete dozvedieť viac z nejakej Vám najviac blízkej témy. V našom čase to vychádza na cca. 18,00 alebo 19,00, teda vo veľmi dobrom čase, spravidla štvrtky alebo piatky. Na účasť postačí registrácia a pripojenie na internet (prípadne inštalácia videokonferenčného programu a otestovanie Vášho PC, či to zvládne, ale to nie je problém). Pokiaľ si netrúfate, nemusíte sa pýtať, môžete len sledovať prednášku, pokiaľ máte záujem a chuť, môžete sa aj priamo zapojiť svojou otázkou (je to celé online) a taktiež budete mať k dispozícii po skončení webinára celú prezentáciu, ktorú prednášateľ používal a dostanete certifikát o absolvovaní.

Na školský rok 2014/15 sú vypísané nasledovné témy:

31.10.2014 Nanotechnology in Consumer Products

31.1.2015   Nanotechnology in Electronics

27.2.2015   Remote Access Labs for your Classroom

27.3.2015   Nanotechnology, Energy a Energy Storage

24.4.2015   SelfAssembled Monolayers

21.5.2015   Graphene and other 2D electronic systems

Viac informácií a registrácia na stránke...

Nano v škole